Archiv aktualit

AKTUALITY ROKU "2011 - 2012"

19.12.2012

PF 2013
pf 2013


05.10.2012

Konec prázdnin ve znamení Seminářů od KOVOSLUŽBA OTS, a. s.

Další díl seriálu „Seminář společného stravování“ se uskutečnil 30. 8. 2012 v Táboře.
Díky pravidelné spolupráci se školní jídelnou Střední školy obchodu, služeb a řemesel v Táboře byl uspořádán již 16. díl odborného semináře v režii společnosti KOVOSLUŽBA OTS, a. s. Program byl tentokrát v první části zaměřen na školení hygienického minima v podání metodika systému HACCP Martina Kanswohla. Toto školení se stalo na našich seminářích již tradicí, díky které si mohou pracovníci ve společném stravování každoročně obnovovat své znalosti v této oblasti.
Druhou část semináře ovládl kuchařský tým KOVOSLUŽBA OTS, a. s. ve spojení s RNDr. Ludmilou Oliveriusovou, CSc. ,
a to v přednášce řešící problematiku tuků a zdravé výživy při přípravě pokrmů.
Díky živému vaření v moderní Multifunkční tlakové pánvi se mohli účastníci semináře v přímém přenosu přesvědčit, že informace, které RNDr. Ludmila Oliveriusová, CSc., poradce pro zdravou výživu přednesla se přímo dotýkají hodnoty výsledku uvařeného pokrmu. Ihned po přednášce naši hosté také ochutnali uvařené pokrmy.
seminář Tábor 2012 seminář Tábor 2012 - 1


02.10.2012
Nová řada konvektomatů v naší nabídce

Před krátkou dobou jsme do naší nabídky zařadili novou řadu konvektomatů Lainox s označením Compact Green, která je proti ostatním konkurentům vyjímečná zejména svými vnějšími rozměry. V případě této řady byl brán v první řadě ohled na kompaktní vnější rozměry, které umožní umístění stroje i do stísněnějších prostor, a to při zachování běžné varné kapacity a zachování všech tradičních vlastností konvektomatů Lainox. Nechybí nové funkce zvyšující šetrnost vůči nákladům i životnímu prostředí a u všech strojů řady Compact Green si můžete vybrat mezi klasickým ovládáním nebo dotykovým displeyem. Pro bližší přehled přikládáme detailní představení této řady a pokud byste měli zájem o další informace, s důvěrou se na nás obraťte.

pdf leták pdf


pdf leták pdf
dep-compact


cenik-lainoxlogo lainox


03.09.2012

NOVINKA V GASTROBAZARU!
  • konvektomat WHIRLPOOL elektrický, bojlerový

Konvektomat Whirlpool
včetně: boční sprchy, tukového filtru a podestavby!


Původní cena: 196 850 Kč bez DPH


CENA V AKCI: 135 000 Kč bez DPH
Kód: 9600876

28.08.2012

Celostátní finále soutěže O nejlepší školní oběd 2012

nej školní oběd 2012
Autor: Pavel Ludvík | převzato z portálu: www.jidelny.cz
V Brně proběhlo celostátní finále soutěže školních jídelen O nejlepší školní oběd. Sešlo se na něm 10 nejlepších týmů, které postoupily z úvodní kola soutěže. Přečtěte si, jak finále dopadlo a jaké receptury vyhrály.
číst dále...

22.08.2012

Vyšlo o nás v časopise Výživa a potraviny

pdf Nízkoteplotní pečení – nový trend v úpravě masa
Výživa a potraviny


11.06.2012

Další spokojený zákazník
Dne 31.5. 2012 jsme předali investorovi do užívání gastronomický provoz hotelu Monínec v areálu sportovního komplexu Monínec. Tento provoz je již druhým, který jsme pro investora budovali a tentokrát dodávka obsahovala kompletní vybavení kuchyně, zázemí kuchyně výdeje a grillbaru.
Monínec - 01 Monínec - 02 Monínec - 03 moninec - 04

06.06.2012

Novinka od Robot Coupe
Potom, co v loňském roce představil francouzský Robot Coupe odstředivku J80, přichází po necelém roce s další novinkou ve svém programu. Tenktokrát je to zařízení Blixer 2 a jde o pomocníka, který udělá největší službu v restauracích, lahůdkářstvích, domovech důchodců, nebo třeba jeslích. Blixer v sobě spojuje schopnosti kutru a mixeru a díky němu můžete například bez problémů připravit menu z pokrmů se změněnou strukturou (předkrm, hlavní jídlo, dezert) a dále široký výběr různých chuťovek, předkrmů, zákusků, šlehaných krémů, emulzí nebo i specialit jako tapenade, pesto, guacamole... V případě, že vás tento nový pomocník zaujal a chtěli byste jej vyzkoušet ve vašem provozu, ozvěte se nám a rádi vám Blixer 2 předvedeme přímo ve vašem provozu.
pdf Leták ve formátu pdf ke stažení zde:
leták pdf Blixer 2

Foto:

Robot Coupe Blixer 2
Robot Coupe Blixer 2
Robot Coupe Blixer 2

VIDEO:

Na celou obrazovku Embed Embed this video on your site

04.06.2012

Electrolux ECOSTORE
Před krátkou dobou jsme do našeho sortimentu zařadili profesionální chladící a mrazící skříně Electrolux Ecostore, která vykazují špičkové vlastnosti, pokud jde o efektivní využívání energie. S chladícími skříněmi Ecostore můžete snížit výdaje za elektřinu až o 65% a ve srovnání s ekvivalentní chladící skříní třídy 1* uspoříte až 720 euro/rok (mrazák) a 360 €/rok (chladnička). Zařízení Ecostore, vybavené funkcí Frost Watch Control poskytují významné výhody v kuchyních, kde se u skříní často otevírají dveře, protože optimalizují odmrazování tím, že zabraňují náhlým změnám teplot, omezují množení baktérií, zabraňují znehodnocování potravin a vysoké spotřebě energie. Funkce Frost Watch Control aktivuje cyklus odmrazování, jen pokud je to nutné. Dále jsou některé modely vybaveny Optiflow inteligentním systémem na cirkulaci vzduchu, který přizpůsobí zatížení vašeho zařízení tak, abyste dosáhli nejlepších výsledků a ustáleného průběhu teploty. Funkce Optiflow zajišťuje, že vzduch proudí mezi policemi a také nad uloženými potravinami, což vede k optimální rovnoměrné teplotě a k vyšším úsporám ve spotřebě energie.
Díky svému novému konstrukčnímu provedení poskytují skříně Electrolux Ecostore ve srovnání s jinými ekvivalentními skříněmi na trhu v průměru o 50 litrů více využitelného prostoru. Všechny modely chladniček udržují provozní teplotu, kterou lze upravovat v rozmezí od -2 °C do +10 °C, zatímco modely mrazáků udržují teplotu v rozmezí od -22 °C do -15 °C. Čistící operace jsou snadnější a rychlejší díky plně odstranitelným komponentům, oblým rohům a čelnímu přístupu k vnitřním komponentům a nová informativní příručka Ecoguide vám umožní udržovat a provozovat vaši profesionální chladničku při současném udržení maximální efektivnosti a nízké spotřebě energie.
pdf Kompletní představení ke stažení zde..
prezentace-ecostore
ilustrační foto:
ecostore
elux-ecostore
elux-ecostore27.04.2012

Nová adresa v Českých Budějovicích
Od 1.4.2012 probíhá příjem a výdej zboží na nové adrese pobočky firmy KOVOSLUŽBA OTS, a.s.,  Vrbenská 6, areál INFRAZET.
Nový sklad je lépe dostupný z ulice Rudolfovská přes nově otevřenou komunikaci spojující Rudolfovskou a Dobrovodskou ul.
V novém skladu pro Vás připravujeme prodejnu chladící techniky, hygienických systémů a kuchyňského inventáře.
Telefonní čísla a e-mail adresy jsou stejné jako na předešlé adrese.
Pobočka ROZ ČB

09.02.2012
Pánve budoucnosti
Francouzská značka Matfer je ve svém oboru jedna z nejlepších na světě a vděčí za to i svojí snaze stále inovovat a pracovat na dalším zdokonalování svých výrobků. Jednou z nejvýraznějších novinek letošního roku jsou pánve s keramickým povrchem, které se dělají ve dvou provedeních. První varianta má hliníkové tělo s šířkou stěny 3-5 milimetrů a tyto pánve mohou být použity na všech vařičích kromě indukce. Pro ní je připravena druhá alternativa s ocelovým tělem a keramická povrchová úprava zajišťuje vynikající rozvedení tepla po celé ploše a tím pádem i lepší kuchařské výsledky.
FOTOGALERIE:
Matfer CERAMIC
Matfer CERAMIC
Matfer CERAMIC
Matfer CERAMIC
Matfer CERAMIC
Matfer CERAMIC


16.01.2012
Nový katalog inventáře
Hned ze začátku roku jsme vydali nový katalog inventáře, který je výběrem z naší široké nabídky a najít byste v něm měli vše, bez čeho se profesionální provoz neobejde. Kromě běžně používaného vybavení v širokém spektru rozměrů jsme zařadili také několik stránek mycí, oplachové a sanitární chemie, kterou v katalogu nabízíme za velice příznivé ceny. Ty jsou ostatně uvedeny u všech produktů a v případě, že byste měli zájem o větší počet kusů, pokusíme se pro vás cenu ještě vylepšit. Pokud máte o katalog zájem, máte možnost si jej níže stáhnout zcela zdarma do svého počítače a v případě zájmu o další informace, nebo objednání nezapomeňte prosím uvádět objednací kód jednotlivých produktů.
pdf Leták k nahlédnutí:
letak-katalog

letak-katalog LETÁK pdf ke stažení ZDE
22.12.2011

Nové indukční plotny
Do nabídky jsme zařadili indukční plotny Berner, které se vyznačují výbornou funkčností a kvalitním německým zpracováním. V nabídce je několik modelů se zaváděcí cenou od 94 000,-Kč a v sortimentu je řada verzí s různými výkony a rozměry varné plochy. Hlavními výhodami jsou více než 90-ti procentní úspora nákladů na energii proti srovnatelným zařízením využívajícím elektřinu, nebo plyn a současně vyšší rychlost náběhu teploty. V případě indukčních vařičů jsou dalšími výhodami lepší klima v místnosti, minimální rozptyl a vyzařování tepla a fakt, že spotřebič pracuje jen tehdy, když je na smažící plotně nádoba.

indukce-berner indukce-berner indukce-berner ovladaci-panel
14.12.2011

Tip na dárek
Do našeho E-shopu jsme zařadili také DVD a Literatura, kde v současnosti nabízíme několik produktů, za jejichž tvorbou stojí známý Pražský kulinářský institut. Z jeho tvorby jsme zařadili celkem čtyři tituly a ve většině případů jde o sety 3 DVD o celkové délce několika hodin. Během nich vás kuchaři Pražského kulinářského institutu detailně provedou přípravou jednotlivých pokrmů a pokud hledáte tip na vánoční či jiný dárek, případně se chcete jen zdokonalit nebo nabrat novou inspiraci, jsou pro vás tyto DVD tím pravým. Návody jsou doplněny poutavým výkladem mistrů svého oboru a v případě titulu Pokrmy k rodinnému stolu se můžete krok za krokem nechat provázet hvězdou domácí gastronomie Zdeňkem Pohlreichem.

Vstup do E-shopu ZDE.

FOTO:
Grilování krok ...
Poklady české k...
Pokrmy k rodinn...
Sushi, krok za ...


01.11.2011

Gastrobazar v E-shopu
Koncem října jsme pro Vás připravili novinku a začali postupně zařazovat zboží z gastrobazaru přímo do E-shopu, kde si můžete jednotlivé produkty buď prohlédnout, nebo v případě zájmu i objednat. Prakticky všechno zařízení je nové, nikdy nepoužité a používané bylo prakticky jen pro prezentační účely, například na výstavách. Veškerý sortiment Gastrobazaru najdete v centrálním skladu Vraňany 108 v okrese Mělník a sklad se nachází jen několik kilometrů od odbočky na Mělník z dálnice D8. Pokud budete mít zájem vidět zboží na vlastní oči, nabízíme při osobní návštěvě možnost dalších slev.

Vstup do E - shopu ZDE.

FOTOGALERIE:
RSI opék. deska
Sporák plyn
Bain-Marie
Vozík
Lis na citrusy
gastrobazar whi...

pdfLeták PDF:
Jak se k nám dostanete:
Gastrobazar-leták

Vraňany


14.10.2011
Prezentace pro Prahu 4

Ve čtvrtek 13. října jsme v naší demokuchyni uspořádali další z prezentací, tentokrát pro zástupkyně skolních jídelen z městské části Praha 4. Celým dopolednem provázel šéfkuchař společnosti Jan Uhlíř, který se na školení podílel spolu s dalším profesionálním kuchařem Antonínem Bradáčem. Celá prezentace byla zaměřená na praktické předvedení výhod a vlastností multifunkční tlakové pánve Electrolux Thermaline, která je určená pro velkokapacitní profesionální provozy. Uvedenými výhodami jsou zejména menší váhové úbytky, zachování nutričních hodnot, snížení spotřeby energií a na konec prezentace se mohli všichni přítomní přesvědčit, že z multifunkční tlakové pánve jídlo i výborně chutná.
FOTOGALERIE: PREZENTACE Z NAŠÍ DEMOKUCHYNĚ
Demokuchyně
Jan Uhlíř
Vaření...


10.10.2011
Kuchaři v Číně

V září se uskutečnila velmi zajímavá cesta pěti jihočeských kuchařů po hotelích v Číně a akce byla iniciována Folklorním sdružením ČR a Asociací kuchařů a cukrářů ČR. V průběhu deseti dnů navštívil tým tři pěti hvězdičkové hotely, ve kterých prezentoval jihočeskou gastronomii. „Mise Čína“ jak jsme akci pracovně nazvali, byla součástí „Czech culture festival“, který probíhal v provincii ShanXi. Význam celé akce podpořila účast senátorů pana Krejči a Doubravy a představitelů podnikatelské sféry, kteří zde měli důležitá jednání. Doplnění naší kuchařské mise byla účast folklorního sdružení Kyjovánek, kteří představili tradiční moravské tance a písně. (mj. i na Čínské zdi a letišti v Pekingu).
FOTOGALERIE: „MISE ČÍNA“
img_8286
img_8309
img_8315
img_8318
img_8322
img_8328
img_8332
img_8338
img_8344
img_8368
img_8484
img_8493
img_8504
img_8546
img_8561
img_8839
img_8848
img_8853
img_8950
s7303427
s7303440
s7303453
s7303463
s7303465
s7303468


05.10.2011
Čínské sporáky
Již třetím rokem na přání dodáváme varnou technologii určenou speciálně pro asijskou kuchyni a v současnosti jsme se rozhodli tuto nabídku výrazně rozšířit. Hlavní výhodou zmíněných sporáků jsou vysoce výkonné hořáky, které mohou pracovat s nižším nebo vyšším tlakem plynu a poskytovat výkon od 9,5 do 33kW. Všechny výrobky jsou zhotoveny z kvalitní nerezové ocele, sporáky jsou nabízeny v širokém spektru rozměrů, výkonů nebo počtu hořáků a variantách s podestavbou nebo bez ní. V případě zájmu o další informace nás kontaktujte a využijte našich zkušeností s touto neobvyklou varnou technologií.

Ceny již od 27 500,-Kč bez DPH (sporák CC01B 500x600x275 mm)


FOTOGALERIE:

Prezentační kuc...
Prezentační kuc...
Prezentační kuc...
Prezentační kuc...

VIDEO:
Na celou obrazovku Embed Embed this video on your site
pdf Leták v pdf:
Cucina Cinese

26.08.2011

Náhradní díly Lainox
Naše společnost se již druhým rokem v rámci svého servisního oddělení zabývá také dodávkami na náhradní díly pro zařízení Lainox. V největší míře se jedná o starší typy konvektomatů, které se na náš trh dostaly před pěti až deseti lety a životnost některých jejich dílů se pomalu blíží ke konci. V těchto případech je většina dílů Lainox stále dostupných a v případě potřeby vám zašleme rozkres s objednacími čísly, na základě kterých vám sdělíme cenu a dodací dobu, která se pohybuje od 1 do 3 týdnů.
Lainox Lainox - rozkres Lainox - rozkres1

08.08.2011
Indukce pro každého
Do prodeje jsme na základě Vašich přání naskladnili novou modelovou řadu indukčních vařičů, které míří do nabídky cenově nejdostupnějších modelů. Ceny začínají už na 1 225,-Kč za 1800 wattový vařič a v sortimentu nechybí také indukční Wok. V případě, že vás indukční technologie zaujala a rádi byste s ní vybavili svůj provoz, doporučujeme u náročnějších aplikací použít výrobky značky Berner, které jsou vyvíjeny speciálně pro každodenní provoz profesionální kuchyně.
Fotogalerie nabízených indukcí:
ID 180K ID WP250B ID 350K ID 270B ID 350A


ID 350C ID350Q ID 500B ID 500DV případě zájmu o tyto produkty se můžete s rozměry a cenou seznámit v našem E-shopu přímo ZDE.

29.07.2011

Bourgeat opět o krok dál
Francouzská značka Bourgeat představila před krátkou dobou novinku určenou zejména pro hotely a restaurace. Jde o nový typ vyhřívané krájecí desky, která patří do stávající řady Satine Buffet line a změny proti dřívějším verzím spočívají zejména v úpravách pro snažší dodržování hygieny a snadnější práci. Udržování pokrů v ohřátém stavu zajišťuje teplotní těleso v základní desce, infračervená lampa a základní konstrukce je z robustní nerezové ocele. Krájecí deska je odolná proti poškrábání, nabízí se i provedení s bodci pro zachycení suroviny při krájení a desku je možné dovybavit bočním příslušenstvím. V něm je buď odkládací plocha na nástroje s neklouzavým povrchem nebo nerezový držák na dvě vyjmutelné gastronádoby GN1/9.


Krájecí deska Bourgeat, vyhřívaná, s topným tělesem
a infračervenou lampou

Rozměry DxŠxV    590x415x470 mm
Hmotnost 12 kg
Nosnost desky 20 kg
Napětí 230 V, 5A, 50/60 Hz  
Výkon 1100 W
Kód 870851 (s hladkou krájecí deskou)
Cena 33 500,-Kč bez DPH


Kód 870861 (s krájecí deskou s bodci)
Cena 35 280,-Kč bez DPH
Při osobním kontaktu nabízíme možnost výrazných slev!

Krájecí deska s ir lampou

Příslušenství
Hliníková krájecí deska hladká
Kód 870855
Cena 1 920,-Kč bez DPH
Při osobním kontaktu nabízíme možnost výrazných slev!


Hliníková krájecí deska hladkáHliníková krájecí deska s bodci
Kód 870857
Cena 3 720,-Kč bez DPH
Při osobním kontaktu nabízíme možnost výrazných slev!


Hliníková krájecí deska s bodciDržáky na 2 GN1/9 (včetně GN)
Kód 870870
Cena 3 120,-Kč bez DPH
Při osobním kontaktu nabízíme možnost výrazných slev!


Držáky na GN1/9

Stojan na nástroje
Kód 870872
Cena 3 120,-Kč bez DPH
Při osobním kontaktu nabízíme možnost výrazných slev!


Hliníková deska
V případě zájmu o tento produkt se můžete s rozměry a cenou seznámit v našem E-shopu přímo ZDE.

16.06.2011
Cenová bomba – velké slevy technologie Electrolux
V našem centrálním skladu je posledních pár kusů technologie Electrolux, která je do vyprodání zásob nabízena za speciální slevu,
a to i přesto, že na všechny stroje v této akci poskytujeme pětiletou záruku!
V případě zájmu o podrobnější informace se prosím ozvěte na kontakty uvedené na letáku, kde najdete také podrobnosti o cenách a technických specifikacích strojů z této akční nabídky.
Bleskovka Bleskovka

03.06.2011
Moderní vaření v Budějovicích
V rámci rozsáhlých služeb pro naše zákazníky se ve čtvrtek 2. června 2011 v kuchařském centru KOVOSLUŽBA OTS, a .s. České Budějovice konala kulinářská akce s podtitulem Vaření ve vakuu. Do kuchyně Jana Uhlíře, šéfkuchaře KOVOSLUŽBA OTS, a. s., přijali pozvání Antotnín Bradáč - šéfkuchař Electrolux ČR a Martin Štangl – Sous-chef, Restaurace La Degustation Boheme Bourgeoise, která byla vyhodnocena jako nejlepší restaurace roku 2010 dle průvodce Grand Restaurant.

Nízkoteplotní vaření a vaření ve vakuu, za použití konvektomatu Electrolux air-o-steam Touchline, byly dvě zásadní tepelné úpravy, které se prolínaly celým pětichodovým degustačním menu. Pokrmy české kuchyně z tradičních a běžných surovin připomínaly na talíři v podání šéfkuchařů umělecká díla korunovaná fantastickou chutí. Příjemné odpoledne bylo zakončeno potleskem zůčastněných, kteří na vlastní kůži poznali, jak vyjímečně chutná může být spolupráce s KOVOSLUŽBA OTS, a. s.

moderní vaření vaření ve vakuu moderní vaření -1 moderní vaření - 2 kulinářská akce

Další kulinářské akce budou následovat, sledujte náš web.


03.06.2011
Podložka pro indukci

Do sortimentu jsme zařadili zajímavou novinku značky Wpro a jde o propojovací plotýnku pro indukční varné desky. Ta zaručí, že indukční vařič zajistí spolehlivé vaření i v případě, že použijete nevhodné nádobí a s rostoucím rozšířením indukčních vařičů půjde brzy o doplněk, který bude mít svoje místo v každé kuchyni.

V případě zájmu o tento produkt se můžete s rozměry a cenou seznámit v našem E-shopu přímo ZDE.

plotynka pro indukci


30.05.2011
Konference v Pardubicích

 

Poslední květnovou středu jsme se zúčastnili Celostátní konference o školním stravování 2011, tradiční akce, na kterou se pravidelně každý rok sjíždí vedoucí školních jídelen, metodičky a další pracovníci zabývající se školním stravováním. Celkem na konferenci dorazilo přes dvě stovky účastníků a náš stánek byl díky přítomnosti šéfkuchaře Jana Uhlíře jedním z nejnavštěvovanějších.

Konference v Pardubicích Konference v Pardubicích

18.05.2011
Výrobníky ledu - u nás s nejlepší cenou!
Nezadržitelně se blíží letní sezóna a proto jsme vyšli vstříc všem zákazníkům, kteří ještě nemají pořízený výrobník ledu. Do níže uvedené nabídky jsme vybrali výrobníky nejpoužívanějších kapacit a zařadili jsme i ekonomický výrobník ledu Scotsman, který je nyní k dispozici za bezkonkurenční pořizovací cenu. Pro větší provozy je potom určen výrobník ledu Electrolux, který díky svým vlastnostem uspokojí náročné profesionální požadavky a  v rámci naší časově omezené akce jej můžete pořídit za zvýhodněnou cenu.
Akční leták ve formátu pdf ke stažení zde:
výrobník ledu Scotsman
výrobní ledu Classeq
výrobník ledu Electrolux

16.05.2011
Snížení cen gastrobazaru
Začátkem měsíce května jsem aktualizovali seznam zboží a jeho ceny v našem Gastrobazaru ve Vraňanech u Mělníka a současně v Gastrobazaru na pobočcce v Českých Budějovicích. Drtivá většina zboží ještě nebyla použitá, některé spotřebiče sloužily pouze k prezentačním účelům a pár vyjímek tvoří starší zrepasovaná technologie. Dále najdete v Gastrobazaru kromě technologie uvedené v seznamech také několik kusů nerezového nábytku a v případě osobní návštěvy je možné přímo na místě dohodnout další snížení ceny.
Kromě technologie uvedené v seznamu máme na skladě ve Vraňanech u Mělníka také kompletní zásobu kuchyňského inventáře, a to včetně profesionálního vybavení francouzské značky Matfer Bourgeat s cenou sníženou až o 70%.
Kompletní přehled zboží k Gastrobazaru k prohlédnutí zde:

Mapky, kde najdete naše GASTROBAZARY:
skladový areál Vraňany u Mělníka
pobočka v Českých Budějovicích
mapa Vraňany

mapa ČB

06.05.2011
logo-berner
Novinky BERNER 2011
Německá značka Berner, se kterou spolupracujeme v oblasti indukčních vařičů, představila před krátkou dobu významné novinky hned v několika produktových řadách. Všechny zařízení značky Berner jsou vysoce profesionální a na základě našich zkušeností můžeme říct, že spolehlivě plní svou funkci i v těch nejnáročnějšíchz provozech. Níže si můžete prohlédnout pdf s kompletním výčtem všech novinek 2011, do září letošního roku nabízíme zaváděcí slevu ve výši 10% z uvedených cen a zde je výčet podle nás nejzajímavějších novinek německého výrobce:
1. Dvojitý indukční WOK
2. Indukční pečící deska
3. Indukční sporák s pekařskou pecí
4. Elektrická pečicí trouba obslužná z jedné nebo obou stran
5. Fritézy a vařiče těstovin se zdvihací plošinou – nastavitelnou, koše jdou nahoru automaticky
6. Fritézy s čerpadlem/filtračním systémem
Berner-1Berner-2Berner-3 Berner
Akční leták s novinkami ve formátu pdf ke stažení zde.

12.03.2011

Kuchařský seminář s mistrem kuchařem v Pacově
Kromě prezentací v našich předváděcích kuchyních v Praze a Českých Budějovicích provádíme také školení nebo praktické ukázky technologie přímo v provozech. Jedním z příkladů může být školní jídelna v Pacově, kde ve středu 9. března vařil mistr kuchař – Jan Uhlíř. Pro strávníky tamní jídelny připravil hlavní chod – Tvarohový závin s ovocem a přelivem z mandarinek. Zde se můžete podívat, jak byly zdejší pracovnice spokojeny s prací našeho šéfkuchaře Jana Uhlíře. Školní jídelna PACOV.
pacov-1 pacov-2 pacov-3 pacov-4 pacov-5 pacov-6 pacov-7 pacov-8 pacov-9

10.03.2011

Světová premiéra
KOVOSLUŽBA OTS, a. s. jako oficiální zástupce značky Electrolux Professional představuje zcela nové modulární řady 900XP & 700XP. Ty byly vyvinuty na základě více jak sedmdesátiletých zkušeností s výrobou a vývojem profesionální kuchařské technologie. Úplnou světovou novinkou se potom z uvedené řady stává PowerGrilHP s novým sálavým systémem ohřevu, „Ref-freezer“ a chladící & mrazící podestavba či vařiče těstovin se systém zpětného získávání tepla – ESD.
Na celou obrazovku Embed Embed this video on your site
V případě zájmu o další informace nás prosím kontaktujete a rádi Vás seznámíme s dalšími detaily této řady.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF